sumo - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Highway Ramp
hu: Autópálya felhajtó

en: Combined Highway On and Off Ramp
hu: Kombinált autópálya le- és felhajtó

en: Corridor
hu: Korridor

en: Highway Ramp A10
hu: Autópálya felhajtó A10

en: Demand Responsive Transport (new)
hu: Igényvezérelt közlekedés (új)

en: DRT - Advanced (new)
hu: Dinamikus útválasztási táblázat (DRT) - Haladó (új)

en: German
hu: Német

en: English
hu: Angol

en: Italian
hu: Olasz

en: Spanish
hu: Spanyol

en: French
hu: Francia

en: Chinese (simplified)
hu: Kínai (egyszerűsített)

en: Chinese (traditional)
hu: Kínai (hagyományos)

en: Quit
hu: Kilépés

en: Congratulations!
hu: Gratulálok!

en: Your Score
hu: Pontja

en: Continue
hu: Folytatás
