sumo - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Ready.
hu: Kész.

en: New Window
hu: Új ablak

en: Open a new sumo-gui window.
hu: Új sumo-gui ablak nyitása.

en: &Open Simulation...
hu: &Szimuláció megnyitása...

en: Open a simulation (Configuration file).
hu: Szimuláció megnyitása (Konfigurációs fájl).

en: Open &Network...
hu: Megnyitás &Hálózat...

en: Open a network.
hu: Hálózat megnyitása.

en: Open EdgeData
hu: EdgeData megnyitása

en: Reloads the simulation / the network.
hu: Szimuláció / hálózat újratöltése.

en: Quick-Reload
hu: Gyors újratöltés

en: Reloads the simulation (but not network).
hu: Szimuláció újratöltése (nem a hálóztaté).

en: Save Configuration
hu: Konfiguráció mentése

en: Save current options as a configuration file.
hu: Jelenlegi mentése konfigurációs fájlként.

en: Close
hu: Bezárás

en: Close the simulation.
hu: Szimuláció bezárása.

en: &Quit
hu: &Kilépés

en: Quit the Application.
hu: Kilépés az alkalmazásból.

en: &Edit
hu: &Szerkesztés

en: Edit Selected...
hu: Kijelölt szerkesztése...

en: total lane length [km]
hu: teljes vonal hossza [km]

en: network version
hu: hálózat verzió
