sumo - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Interactive Traffic Light
cs: Interaktivní semafor

en: Railway Control
cs: Řízení železnice

en: Railway Control (Demo)
cs: Řízení železnice (Demo)

en: Research intersection Braunschweig (Demo)
cs: Výzkumná křižovatka Braunschweig (Demo)

en: Research intersection Ingolstadt
cs: Výzkumná křižovatka Ingolstadt

en: Simple Junction
cs: Jednoduchá křižovatka

en: Simple Junction (Demo)
cs: Jednoduchá křižovatka (Demo)

en: Four Junctions
cs: Čtyři křižovatky

en: Six Junctions
cs: Šest křižovatek

en: 3D Junction Virtual World
cs: 3D křižovatka Virtualní svět

en: 3D Junction OpenStreetMap
cs: 3D křižovatka OpenStreetMap

en: Highway Ramp
cs: Dálniční sjezd

en: Combined Highway On and Off Ramp
cs: Kombinovaný dálniční vjezd a sjezd

en: Corridor
cs: Koridor

en: Highway Ramp A10
cs: Dálniční sjezd A10

en: Demand Responsive Transport (new)
cs: Poptávková doprava (nové)

en: DRT - Advanced (new)
cs: Poptávková doprava - pokročílé (nové)

en: DRT - Demo
cs: Poptávková doprava - Demo

en: Highscore
cs: Nejlepší skóre

en: Reset Highscore
cs: Resetovat skóre

en: German
cs: Němčina

en: English
cs: Angličtina

en: Italian
cs: Italština

en: Spanish
cs: Španělština

en: French
cs: Francouzština

en: Chinese (simplified)
cs: Čínština (zjednodušená)

en: Chinese (traditional)
cs: Čínština (tradiční)

en: Quit
cs: Ukončit

en: Congratulations!
cs: Gratulujeme!

en: Your Score
cs: Vaše skóre

en: Continue
cs: Pokračovat
