sumo - en to cs translation catalogue (153 entries)

en: Original coordinate (before coordinate transformation in netconvert)
cs: Původní souřadnice (před transformací souřadnic v netconvert)

en: Network coordinate
cs: Souřadnice sítě

en: Ready.
cs: Připraveno.

en: &File
cs: &Soubor

en: New Window
cs: Nové okno

en: Open a new sumo-gui window.
cs: Otevřít nové sumo-gui okno.

en: &Open Simulation...
cs: &Otevřít Simulaci...

en: Open a simulation (Configuration file).
cs: Otevřít simulaci (Konfigurační soubor).

en: Open &Network...
cs: Otevřít &Síť...

en: Open a network.
cs: Otevřít síť.

en: Open Shapes
cs: Otevřít tvary

en: Load POIs and Polygons for visualization.
cs: Načíst body zájmu (POI) a polygony pro vizualizaci.

en: Open EdgeData
cs: Otevřít EdgeData

en: Load edge related data for visualization.
cs: Načíst data související s hranami pro vizualizaci.

en: &Reload
cs: Znovu &Načíst

en: Reloads the simulation / the network.
cs: Znovu načte simulaci / síť.

en: Quick-Reload
cs: Znovu načíst (rychlý režim)

en: Reloads the simulation (but not network).
cs: Znovu načte simulaci (ale ne síť).

en: Save Configuration
cs: Uložit konfiguraci

en: Save current options as a configuration file.
cs: Uložit aktuální možnosti jako konfigurační soubor.

en: Close
cs: Zavřít

en: Close the simulation.
cs: Zavřít simulaci.

en: &Quit
cs: &Ukončit

en: Quit the Application.
cs: Ukončit aplikaci.

en: &Edit
cs: &Upravit

en: Edit Selected...
cs: Upravit výběr...

en: Opens a dialog for editing the list of selected items.
cs: Otevře dialogové okno pro úpravu výběru objektů.

en: Select lanes which allow...
cs: Vyberte pruhy, které umožňují...

en: Edit Visualisation
cs: Upravit vizualizaci

en: Opens a dialog for editing visualization settings.
cs: Otevře dialogové okno pro úpravu nastavení vizualizace.

en: Open in netedit
cs: Otevřít v netedit

en: &Settings
cs: &Nastavení

en: Application Settings
cs: Nastavení aplikace

en: Gaming Mode	Ctrl+G	Toggle gaming mode on/off.
cs: Herní režim	Ctrl+G	Zapnout/vypnout herní režim.

en: Full Screen Mode
cs: Režim celé obrazovky

en: Toggle full screen mode on/off.
cs: Zapnutí/vypnutí režimu celé obrazovky.

en: &Locate
cs: &Najít

en: &Junctions
cs: &Křižovatky

en: &Edges
cs: &Okraje

en: &Vehicles
cs: &Vozidla

en: &Persons
cs: &Lidé

en: &Container
cs: &Kontejner

en: &TLS
cs: &SSZ

en: &Additional
cs: &Další

en: Simulation
cs: Simulace

en: Run
cs: Spustit

[ctx: Simulation]
en: Stop
cs: Zastavit

en: Step
cs: Krok

en: Delay+
cs: Zpoždění+

en: Delay-
cs: Zpoždění-

en: Save
cs: Uložit

en: Load
cs: Načíst

en: &Window
cs: &Okno

en: Open new 3D view
cs: Otevřít nový 3D pohled

en: Open a new 3D view.
cs: Otevřít nový 3D pohled.

en: &Close
cs: &Zavřít

en: &Others...
cs: &Další...

en: &Help
cs: &Pomoc

en: &Online Documentation
cs: &Online Dokumentace

en: Open Online documentation.
cs: Otevřít Online dokumentaci.

en: &Changelog
cs: &Seznam změn

en: Open Changelog.
cs: Otevřít Seznam změn.

en: &Hotkeys
cs: &Klávesové zkratky

en: Open Hotkeys.
cs: Otevřít Klávesové zkratky.

en: &Tutorial
cs: &Tutoriál

en: Open Tutorial.
cs: Otevřít tutoriál.

en: &Feedback
cs: &Zpětná vazba

en: Open feedback dialog.
cs: Otevřít dialog zpětné vazby.

en: &About
cs: &Informace

en: About sumo-gui.
cs: Informace o sumo-gui.

en: Time Loss:
cs: Časová ztráta:

en: Distance (km):
cs: Vzdálenost (km):

en: Cl&ear Recent Networks
cs: V&yčistit Nedávné sítě

en: No Recent Networks
cs: Žádné Nedávné sítě

en: Recent Networks
cs: Nedávné sítě

en: Cl&ear Recent Configs
cs: V&yčistit Nedávné konfigurace

en: No Recent Configs
cs: Žádné Nedávné konfigurace

en: Recent Configs
cs: Nedávné konfigurace

en: Running %.
cs: Spouštění %.

en: Open Simulation Configuration
cs: Otevřít Konfiguraci Simulace

en: Open Network
cs: Otevřít Síť

en: Open Shapes
cs: Otevřít Tvary

en: Loading of % failed.
cs: Načítání % selhalo.

en: Open EdgeData
cs: Otevřít EdgeData

en: Auto-Reloading.
cs: Znovu načítání (automaticky).

en: TraCI-Loading.
cs: TraCI-Načítání.

en: Reloading.
cs: Znovu načítání.

en: Quick-Reloading.
cs: Znovu načítání (rychle).

en: Already loading!
cs: Již se načítá!

en: Save SUMO Configuration
cs: Uložit SUMO Konfiguraci

en: Reason:
cs: Důvod:

en: seconds
cs: sekundy

en: phase names
cs: názvy fází

en: detectors
cs: detektory

en: conditions
cs: podmínky

en: Locate TLS
cs: Najít SSZ

en: &Cancel
cs: &Zrušit

en: &Load
cs: &Načíst

en: &Save
cs: &Uložit

en: Clea&r
cs: V&yčistit

en: Time
cs: Čas

en: Stop
cs: Zastavit

en: Remove
cs: Odstranit

en: name
cs: název

en: lines
cs: linky

en: current speed
cs: aktuální rychlost

en: default speed
cs: výchozí rychlost

en: required vehicles
cs: požadovaná vozidla

en: stage
cs: úsek

en: stage index
cs: index úseku

en: length
cs: délka

en: width
cs: šířka

en: height
cs: výška

en: lane
cs: pruh

en: street name
cs: název ulice

en: overtaking
cs: předjíždění

en: type
cs: typ

en: Copy edge name to clipboard
cs: Zkopírovat název hrany do schránky

en: height:
cs: výška:

en: allowed speed [m/s]
cs: povolená rychlost [m/s]

en: width [m]
cs: šířka [m]

en: priority
cs: priorita

en: distance [km]
cs: vzdálenost [km]

en: bidi-lane
cs: obousměrný pruh

en: Phase name: %
cs: Název fáze: %

en: phase
cs: fáze

en: phase name
cs: název fáze

en: duration
cs: trvání

en: minDur
cs: minimální doba trvání

en: maxDur
cs: maximální doba trvání

en: blocking
cs: blokování

en: rival
cs: soupeř

en: constraint
cs: omezení

en: impatience
cs: netrpělivost

en: fuel [mg/s]
cs: palivo [mg/s]

en: electricity [Wh/s]
cs: elektrická energie [Wh/s]

en: noise (Harmonoise) [dB]
cs: hluk (Harmonoise) [dB]

en: persons
cs: lidé

en: containers
cs: kontejnery

en: height [m]
cs: výška [m]

en: car-following model
cs: model sledování auta

en: TLS
cs: SSZ

en: Running '%'.
cs: Spouštění '%'.

en: filename
cs: název souboru

en: street name (does not need to be unique, used for visualization)
cs: název ulice (nemusí být unikátní, používán pro vizualizaci)

en: Rerun
cs: Spustit znovu

en: Rerun tool
cs: Spustit nástroj znovu

en: Add TLS
cs: Přidat SSZ

en: TLS ID
cs: SSZ ID

en: rename TLS
cs: přejmenovat SSZ

en: Create TLS
cs: Vytvořit SSZ

en: reset TLS
cs: resetovat SSZ

en: Langua&ge
cs: J&azyk
